Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
2792
13.11.2012, 20:42
PRESJA MA SENS! Discovery Channel także nie wierzy już w wersję przyczyn katastrofy podaną przez MAK i komisję Millera
http://wpolityce.pl/wydarzenia/40570...omisje-millera
http://niezalezna.pl/34792-czytelnic...wem-smolenskim
Ostatnio edytowane przez leszekm : 13.11.2012 o godz. 20:44.
leszekm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekm
Znajdź inne posty napisane przez leszekm