bonawentura napisał(a):

|
No dobra, napisałem zbyt oględnie, a wlaściwie to byłem zbyt gołosłowny - przyznaję, ale... osobiście nie zakontraktowałbym po prostu piłkarza, który ma jeszcze pół roku ważny kontrakt w Bełchatowie. Albo przeprowadziłbym stosowne badania + wywiad środowiskowy i zakupił go już w zimie, albo po prostu odpuściłbym sprawę. Zbyt duże ryzyko.
|
Cóż szkoda że uczymy się na własnych błędach. Przyznaję że w chwili podpisania Garguły ten transfer wyglądał obiecująco.
A wystarczyło zawrzeć umowę warunkowo. Przecież Bednarz jest prawnikiem, powinien sobie sam poradzić z właściwym określeniem "warunku".