Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60753
Stary 13.11.2012, 18:40
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No dobra, napisałem zbyt oględnie, a wlaściwie to byłem zbyt gołosłowny - przyznaję, ale... osobiście nie zakontraktowałbym po prostu piłkarza, który ma jeszcze pół roku ważny kontrakt w Bełchatowie. Albo przeprowadziłbym stosowne badania + wywiad środowiskowy i zakupił go już w zimie, albo po prostu odpuściłbym sprawę. Zbyt duże ryzyko.
Cóż szkoda że uczymy się na własnych błędach. Przyznaję że w chwili podpisania Garguły ten transfer wyglądał obiecująco.
A wystarczyło zawrzeć umowę warunkowo. Przecież Bednarz jest prawnikiem, powinien sobie sam poradzić z właściwym określeniem "warunku".
c.d.n.
Odpowiedz cytując