Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#591
Stary 13.11.2012, 17:23
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Wielki sukces maszu prezydenta Komorowskiego . Jak relacjonuje Gazeta Wyborcza:

"Wyborcza" liczy: Marsz prezydencki: "kilkanaście tysięcy". Marsz Niepodległości: "ok. 20 tys.". A więc - prawie remis!



http://wpolityce.pl/wydarzenia/40534...c-prawie-remis
A ktoś posiada może zdjęcia lub filmy z marszu rządowego Tylko obejmujące cały marsz


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując