Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60747
Stary 13.11.2012, 16:44
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
W każdym klubie na świecie bierze się pod uwagę pieniądze. Sprawdzić ? no to wziął Japończyka na testy, który był na nasze warunki tani, bo inkasował tam bodajże 71 tysięcy dolarów za sezon. Tak więc Twoja teoria legła w gruzach
No właśnie nie legła. Dalej rozmawiamy o pieniądzach. I żeby nie było - może nie stać nas na wielu piłkarzy. Ale w klubie to chyba powinno być oczywiste - to po pierwsze i o tym nie powinno się aż nadto rozmawiać. Lepiej by był jakikolwiek skauting niż branie piłkarza na testy. Bo testy są dla mnie jak korzystanie z wyprzedaży w sklepach. Zacznijmy może dyskusję od tego, że piłkarz to nie towar - to nie ogórek, nie ziemniak, nie supermodny dres, ani nie dobrze skrojony garnitur.

Zmierzam do tego, że może zamiast brać w ciemno za 100 tysi takiego Quioto, może lepiej by było wydać te pieniądze na skauting?
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 13.11.2012 o godz. 16:48.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując