Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22515
Stary 13.11.2012, 10:28
Tym bardziej ze co to za radosc byc w czolowce jak sie tego mistrza nie zdobylo? Lepiej byc raz mistrzem na 5 lat niz 5 razy byc na podium ponizej 1 miejsca.
Odpowiedz cytując