Zapraszam do głosowania. Zasady bez zmian.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1-0
Lech Poznań - Legia Warszawa 1-1
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 0-0
Piast Gliwice - Podbeskidzie 1-0
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 0-1
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 1-1
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1-1
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1-0