Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60737
Stary 13.11.2012, 07:45
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę. Ty tak poważnie?

Rok bodajże 2008 (nie chce mi się sprawdzać)
Garguła - najlepszy ofensywny pomocnik w lidze, świetny przegląd pola, bardzo dobre prostopadłe podanie.
Łobodziński - kapitalna runda, ale tu się mogę częściowo z Tobą zgodzić. Miał sezon konia, coś jak Zieńczuk przed odejściem.
Jirsak - jeden z wyróżniających się graczy w czeskiej lidze, bardzo dobre recenzje, bodajże jedno z odkryć sezonu (też dokładnie nie pamiętam)

Nie chcę bronić Łysego, a ni tych transferów, lecz jest jedno ale... W tamtym momencie te transfery były jeżeli nie kapitalne, to przynajmniej bardzo dobre. To tak jakby Messi przeszedł do Man United nie poradził tam sobie (albo jak Guła, złapał ciężką kontuzję), a Sir Alexa by za to wyje*ali na zbity pysk z klubu za słabe transfery
ZŁobo to zmyślasz... powinno być tak - rezerwowy Z.Lubin (wygryziony przez Pawłowskiego), 0goli i asyst
Garguła - zgoda, szkoda,że się połamał.
Jirsak - ponoć kapitan młodzieżówki, ale Skorża z jakiegoś powodu (charakterystyka gracza) go nie chciał więc po co to było.
Odpowiedz cytując