Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 13.11.2012, 07:16
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Boguski fajnie sobie gra ostatnio, oby tak dalej.
Reszta słabo. Szkoda trzech punktów...
Mi się też Rafał podobał w meczu z Koroną. Brał chłopak odpowiedzialność za rozgrywanie piłki, a przecież to nie była jego działka, tylko Orbita, ale to już inna sprawa. Natomiast to co mnie raziło, to fatalny strzał Boguskiego, ale suma sumarum, to był jeden z lepszych piłkarze tamtego feralnego wieczoru.
Odpowiedz cytując