JrQ- napisał(a):

Boguski fajnie sobie gra ostatnio, oby tak dalej.
Reszta słabo. Szkoda trzech punktów...
|
Mi się też Rafał podobał w meczu z Koroną. Brał chłopak odpowiedzialność za rozgrywanie piłki, a przecież to nie była jego działka, tylko Orbita, ale to już inna sprawa. Natomiast to co mnie raziło, to fatalny strzał Boguskiego, ale suma sumarum, to był jeden z lepszych piłkarze tamtego feralnego wieczoru.