Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1405
Stary 13.11.2012, 00:29
Elendil napisał(a):Wyświetl post
A co Wiślacka Brać sądzi o Alfach, a dokładnie o modelach 147 i 156. Szukam autka z roczników 2004-2005 w okolicach 15 tysięcy, te modele wizualnie bardzo mi leżą, jednak nie znam nikogo, kto miałby Alfę. Jak się trzymają, jak z częściami, ogólnie jak wrażenia kogoś, kto nimi jeździ bądź się dobrze zna?

wiem, że za tę cenę mógłbym miec też np. Audi A3 albo Golfa IV, tylko roczniki ok. 2000. Wiem, że marka robi swoje, jednak te 4-5 lat różnicy to sporo
Sam nie jeżdżę Alfa ale gdybym mial wybierac miedzy nia a Audi i VW no to nigdy w zyciu nie wzial bym alfy
Koledzy mieli 147 blacha i awaryjnosc tego auta jest masakryczna... Szczerze nie polecam Alfy ale to tylko z obserwacji znajomych mam tez kilku ktorzy jezdza golfem i a3 i narzekaja tylko na ceny paliw
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując