brylant17 napisał(a):

Witam
Mam okazje kupić Honde Civic 1.6 1999 r przebieg 264 tys za cenę 5 tys.Robione wszystko na bieżąco, wraz z wymianą oleju poprzez na wymianę części.Stan naprawdę oceniam na dobry, chce mi go ciotka sprzedać lecz ta cena mnie nie pokoi.Oczywiście zgadza się na pojechanie na dowolnego mechanika i najważniejsze jak sprawdzić czy nie ma zalanego doktora itp.i czy silnik nie zarżnięty.Dzięki za pomoc i wszelakie opinie.
|
http://www.willhaben.at/iad/gebrauch...?adId=48923119
http://www.willhaben.at/iad/gebrauch...?adId=49100303
http://www.willhaben.at/iad/gebrauch...?adId=49381868
dla porownania ...
Elendil napisał(a):

|
A co Wiślacka Brać sądzi o Alfach, a dokładnie o modelach 147 i 156. Szukam autka z roczników 2004-2005 w okolicach 15 tysięcy, te modele wizualnie bardzo mi leżą, jednak nie znam nikogo, kto miałby Alfę. Jak się trzymają, jak z częściami, ogólnie jak wrażenia kogoś, kto nimi jeździ bądź się dobrze zna?
|
swego czasu celowalem w Alfy... ale wszyscy znajomi mi odradzali..