|
Senior Member
Offline
|
#814

12.11.2012, 22:25
|
PvD napisał(a): 
Młodzi Wiślacy wygrali w dniu dzisiejszym z Młodą Koroną 6:0 rewanżując się za porażkę swoich starszych kolegów. O pomeczowe wypowiedzi, tradycyjnie już, poprosilśmy kilku zawodników, którzy występują w Młodej Ekstraklasie.
|
Jaką porażkę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|