|
@fanfan - wynikło to z tego, że Wilk niepotrzebnie wbiegł w sektor boiska Sobola. To jest właśnie brak organizacji gry. Wilk niepotrzebnie tam się znalazł. Niepotrzebnie się tam wpakował.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|