Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#813
Stary 12.11.2012, 20:00
Młodzi Wiślacy wygrali w dniu dzisiejszym z Młodą Koroną 6:0 rewanżując się za porażkę swoich starszych kolegów. O pomeczowe wypowiedzi, tradycyjnie już, poprosilśmy kilku zawodników, którzy występują w Młodej Ekstraklasie.

Uryga: Pierwsze pięć minut meczu to trochę nerwów i chaosu z naszej strony, ale już po chwili uspokoiliśmy grę. Zaczęliśmy wymieniać dużo podań i utrzymywać się przy piłce. Akcje były składne i kreatywne, a jedna z nich przyniosła bramkę. Później konsekwentna gra i koncentracja przyniosła akcję, po której zawodnik Korony dostał czerwoną kartkę. Po tym faulu zdobyliśmy gola ze stałego fragmentu gry. Grając w przewadze przed końcem pierwszej połowy potwierdziliśmy naszą dominację stwarzając kolejne akcje podbramkowe. Na drugą połowę wyszliśmy mocno zmotywowani. (...)

Lepiarz: Zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie, wreszcie na swoim poziomie. Goście zaskoczyli nas tylko w pierwszych pięciu minutach, potem już wykorzystaliśmy nasze atuty , potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce na połowie przeciwnika i umiejętnie rozgrywać atak pozycyjny(...)

Pułka: Szybko strzelona bramka ustawiła spotkanie. Gdy jeden z przeciwników zdobył czerwoną kartkę, a my bezpośrednio po tym wydarzeniu zdobyliśmy drugiego gola, wszystko było już załatwione.(...)

Pełne wypowiedzi zawodników Młodej Wisły na WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując