Młodzi Wiślacy wygrali w dniu dzisiejszym z Młodą Koroną 6:0 rewanżując się za porażkę swoich starszych kolegów. O pomeczowe wypowiedzi, tradycyjnie już, poprosilśmy kilku zawodników, którzy występują w Młodej Ekstraklasie.
Uryga: Pierwsze pięć minut meczu to trochę nerwów i chaosu z naszej strony, ale już po chwili uspokoiliśmy grę. Zaczęliśmy wymieniać dużo podań i utrzymywać się przy piłce. Akcje były składne i kreatywne, a jedna z nich przyniosła bramkę. Później konsekwentna gra i koncentracja przyniosła akcję, po której zawodnik Korony dostał czerwoną kartkę. Po tym faulu zdobyliśmy gola ze stałego fragmentu gry. Grając w przewadze przed końcem pierwszej połowy potwierdziliśmy naszą dominację stwarzając kolejne akcje podbramkowe. Na drugą połowę wyszliśmy mocno zmotywowani. (...)
Lepiarz: Zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie, wreszcie na swoim poziomie. Goście zaskoczyli nas tylko w pierwszych pięciu minutach, potem już wykorzystaliśmy nasze atuty , potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce na połowie przeciwnika i umiejętnie rozgrywać atak pozycyjny(...)
Pułka: Szybko strzelona bramka ustawiła spotkanie. Gdy jeden z przeciwników zdobył czerwoną kartkę, a my bezpośrednio po tym wydarzeniu zdobyliśmy drugiego gola, wszystko było już załatwione.(...)
Pełne wypowiedzi zawodników Młodej Wisły na
WislaLive.pl