leyzer87 napisał(a):

Witam, czy ktoś potrafi grać w śląską grę karcianą SKAT? Chciałbym, żeby ktoś w końcu mi wytłumaczył parę rzeczy, bo wszystkie zasady w necie są niejasne, a ludzi na kurniku niemili i niepomocni. Chodzi mi o przebieg licytacji(dlaczego tyle i kiedy przestać, oraz jak poznać przelicytowanie) i podliczanie punktów za wygraną(nie oczka, a punkty za sposób wygranej). Dzięki.
|
Przypominam, może ktoś zauważy.

Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.