Wyświetl pojedynczy post
TSW_forever
Member
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 12.11.2012, 14:52
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Wach-Wiślak z charakterem
Właśnie wróciłem z Hamburga. Szacunek dla Mariusza - miał prawie wszystkich przeciwko sobie. Nawet Rockyego ściągnęli na pomoc Kliczce To była jego pierwsza taka impreza w życiu i nie dziwię się, że trochę mogło go to oszołomić. Kliczko naprawdę bardzo chciał go znokautować (dużo większa determinacja niż u starszego brata z Adamkiem), a nie udało mu się go nawet do liczenia doprowadzić. Niemcy to nas bardzo nie lubią - przyjęli Mariusza gwizdami. Mają chyba kompleksy, że sami nie mają poważnego boksera w wadze ciężkiej. Razem z kolegą odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego jako jedyni na sektorze O1 = bezcenne w morzu helmutów z rozdziawionymi japami Pozdro dla Polaków na innych sektorach, którzy wspierali głośno Mariusza - szkoda, że nas ogólnie było tak mało (liczyłem na więcej).

PS. Sam Hamburg to piękne i rozrywkowe miasto - polecam się wybrać i pozwiedzać.
Odpowiedz cytując