Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#585
Stary 12.11.2012, 13:30
O ile mi wiadomo przygotowania fizycznego nie da się robić w środku sezony gdy mecze są co tydzień.
Jakieś mikrocykle treningowe itp. są ok, ale nie spowodują nagłego wzrostu formy fizycznej.

Co do trenera - to ciekaw jestem jakie były założenia taktyczne na ten mecz? Mam wrażenie, że Kulawik kompletnie nie spodziewał się że strzelimy bramkę a później że będziemy grać w przewadze.
c.d.n.
Odpowiedz cytując