|
O ile mi wiadomo przygotowania fizycznego nie da się robić w środku sezony gdy mecze są co tydzień.
Jakieś mikrocykle treningowe itp. są ok, ale nie spowodują nagłego wzrostu formy fizycznej.
Co do trenera - to ciekaw jestem jakie były założenia taktyczne na ten mecz? Mam wrażenie, że Kulawik kompletnie nie spodziewał się że strzelimy bramkę a później że będziemy grać w przewadze.
|