Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60718
Stary 12.11.2012, 13:18
Chyba trzeba być totalnym ignorantem żeby holendra obwiniać za stratę punktów. W momencie gdy straciliśmy gola powinniśmy prowadzić nie 1-0 ale 3-0. A że mamy super snajperów to wygląda to jak wygląda. Druga sprawa to nas super treneiro. Zmiany jakich dokonał, pokazały jak genialny jest jego warsztat pracy.
Odpowiedz cytując