Jubileusz Playmakera
W zremisowanym 1-1 spotkaniu z Koroną Kielce swój mały jubileusz w koszulce z "Białą Gwiazdą" na piersi zaliczył Łukasz Garguła. Zgrał bowiem swój 50. mecz ligowy w naszych barwach, co zresztą uświetnił asystą.
http://wislaportal.pl/23793,Jubileus...a_Garguly.html
Szkoda, że koledzy zepsuli Łukaszowi jubileusz

:
„Jesteśmy wściekli po tym meczu. Trzeba jednak też przyznać, że brakuje nam zwycięstw. Gdyby było ich więcej, na pewno nasza pewność siebie byłaby dużo większa. Teraz tymczasem presja jest ogromna i musimy sobie z tym jakoś radzić”