Kulawik to nie trener.
Jednak zwalnianie go jutro jest bezsensu. Mamy 4 mecze myśle że z raz wygra. Może Śląsk się podłoży. Wtedy mamy 15 punktow po pierwszej rundzie. By utrzymać się trzeba 30 więc plan minimum wykonany.
Po nowym roku zatrudnić trenera bo to kuriozum że gramy bez trenera. Szczególnie że nową runde zaczynamy odrazu od najważniejszych meczy w sezonie i nie możemy na te mecze wyjść bez trenera. Chodzi o wyjazd do Belchatowa i mecz u siebie z Podbeskidziem.
szprotson napisał(a):

to wina piłkarzy ze trener podczas zgrupowania ich źle przygotował ? nie sadze.
p.s. Że sie tak spytam, który to Nasz piłkarz pracuje z fachowacami, i kim są CI fachowcy?
|
By dobrze przygotować się do tej ligi wystarczy biegać po parkach, co udowodniła drużyn aPolonii czy Grzyb z Jagiellonii. Który z naszych piłkarzy biega w czasie wolnym po parkach?