|
MatMario ja duńczyka nie oceniam przez pryzmat ostatniej sytuacji w meczu tylko za całość. Ostatnio zagrał półówke dobrze, ofensywnie i liczylem ze może przeskoczy pewien próg,teraz jednak wiem że on tak zagrał bo mu przeciwnik pozwolił, w defensywnie jest masakrycznie slaby + poraża głupota (vide sytuacja gdzie pilka wychodzi juz prawie na aut a on ją tak ratuje ze podaje do przeciwnika stojącego przy linii.) Tak dobrych kanapek jakie robi Dunczyk to cięzko szukać
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|