Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60715
Stary 12.11.2012, 12:32
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Boguski najlepiej podsumował.Frajerzy.

Ten duńczyk to ma swój świat jednak. Niech do niego wraca jak najprędzej
Ale co ten duńczyk zrobił nie tak w tej sytuacji? Cofnął do środkowego ostatniego obrońcy, zostawił zawodnika na spalonym. Gdyby nie zjebał holender z drugiej strony to by było po akcji, a z tego co kojarzę to obrona ustawia się względem środkowego obrońcy, chyba że w homolandi to wygląda inaczej?

Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tylko ze Szewczyk to nie Sobiech, mecz nie byl jego debiutem a T- Mobile to nie Bundesliga.

Po co go bronisz? Jesli tylko dlatego ze mlody, to naprawdę... postradełes zmysły.
Przecież Szewczyk nie faulował w drugiej sytuacji to o czym mowa. Nie było faulu, nie powinno być drugiej żółtej.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując