Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60714
Stary 12.11.2012, 12:25
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tylko ze Szewczyk to nie Sobiech, mecz nie byl jego debiutem a T- Mobile to nie Bundesliga.

Po co go bronisz? Jesli tylko dlatego ze mlody, to naprawdę... postradełes zmysły.
A to Wy do Szewczyka macie pretensje o te kartki?
Odpowiedz cytując