Karherop napisał(a):

Sobiech w debiucie w Bundeslidze wyleciał po 6 minutach , nie ma co ganić chłopaka bo lepsi od niego już w ten sposób osłabiali drużynę.
poza tym
skoro Wisła grała lepiej 11 na 11 to moze jednak 9 na 9 by nam się lepiej grało ?
|
Tylko ze Szewczyk to nie Sobiech, mecz nie byl jego debiutem a T- Mobile to nie Bundesliga.
Po co go bronisz? Jesli tylko dlatego ze mlody, to naprawdę... postradełes zmysły.