haeno napisał(a):

|
pomijając różne kwestie, bo nie powinno tak być, że dzieciak obrywa, ale chłopak z drugiego linku musi mieć "wspaniałych" rodziców jeśli pozwalają chodzić w czapce JP... i niech nikt mi nie wmawia, że jest to skrót do "jestem porządny"
|
Schowaj się lepiej, bo wstyd rodzicom przynosisz !! Ch... cię obchodzi kto ma jaki skrót na czapce. Takie tłumaczenia jeszcze bym zrozumiał u jakiegoś pyciarza, ale żeby się tak zwykły człowiek kompromitował to się w pale nie mieści.
ps. Dzieciak miał napis JP II, tylko się dwójka w praniu odkleiła. Oszołomie.