Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 12.11.2012, 11:40
haeno napisał(a):Wyświetl post
pomijając różne kwestie, bo nie powinno tak być, że dzieciak obrywa, ale chłopak z drugiego linku musi mieć "wspaniałych" rodziców jeśli pozwalają chodzić w czapce JP... i niech nikt mi nie wmawia, że jest to skrót do "jestem porządny"

Schowaj się lepiej, bo wstyd rodzicom przynosisz !! Ch... cię obchodzi kto ma jaki skrót na czapce. Takie tłumaczenia jeszcze bym zrozumiał u jakiegoś pyciarza, ale żeby się tak zwykły człowiek kompromitował to się w pale nie mieści.

ps. Dzieciak miał napis JP II, tylko się dwójka w praniu odkleiła. Oszołomie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując