|
Kulawik to nie jest trener na Wisłe,ups ,tzn. nie na drużynę seniorów.To prawda,ze Ci zawodnicy to nie mistrzowie,ale przecież można z nich dużo więcej osiągnąc i stworzyc dużo lepszy zespól( a to musi zrobic dobry trener).Juz po zdobyciu bramki widac było naszą przypadłosc do gry na utrzymanie wyniku, i co, po wyjsciu na drugą połowę dużo się nie zmieniło,a podczas przerwy to trener powinien ich mocno zmotywowac na "dobicie przeciwnika".Genkow w ogóle sie nie ruszał,połowe startów odpuszczał,a tu Romell wchodzi na trzy minuty przed zkońcem i to za jednego kratywnego -Bogusia.Niedoświadczony Szewczyk(co dało się zauważyc),nie Iliew...Niektórzy Probierza nazywali trenerem amatorem,a więc zapewne Kulawik powinien dołaczyc do tego zestawienia...Tu nic sie nie zmieni jak nie bedzie atmosfery w drużynie i poza nią,jak nie bedzie regularnych wpływów kasowych,jak nie usunie się wypalonych zawodników,nie zatrudni nowych kreatywnych,z innym spojrzeniem(myśle,ze ten Japoniec został odesłany ,bo brak kasy) i nie zatrudni dobrego trenera,który wyciśnie z tych co są,to co trzeba i ułozy ten zespól,zrobi z niego prawdziwą drużynę.Nie twierdę,ze nalezy przed zima robic jakies nerwowe ruchy,ale jak nie będzie zadnej reakcji Cupiała po takim meczu,tzn.,ze sobie juz zupenie odpuścił.
Pozdro
|