thechris napisał(a):

|
Wg milosza jestem z Kałuży więc zdecydujcie się. Jeśli ktoś miał zgarnąć w tym meczu 3 punkty to należały sie je Koronie. Za wiarę i chęci pomimo gry nawet 9 na 11. Nawet wtedy potrafili zagrażać bramce Wisły. Wiśle za całokształt w drugiej połowie nie należał się nawet punkt...
|
Ja rozumiem rozdzieranie szat, itp ruchy i samobiczowanie ale jest takie powiedzonko, ujmij bo jest z czego.
Koronie za całokształt w pierwszej połowie nie należał się też ani jeden. O a to mój argument.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.