|
Wolfy : przecież Sikorski nie był naszym podstawowym napastnikiem w tej rundzie? Zagrał 3 mecze po 60-70 minut i wszedł na dwa ogony jeśli mnie pamięć nie myli. Z czego z Koroną grał na skrzydle i w jakimś tam innym meczu również. Wg mnie dziś grał nieźle, to głównie z jego strony szły nasze groźne akcje. Ale może inny mecz oglądałem;P
Nie twierdzę, że jest super, ale kosztował garść miedziaków z tego co słyszałem, a są gracze którzy zawodzą dużo bardziej, a grają dużo więcej od niego.
Niestety na forum słyszę tylko Sikorski Sikorski Sikorski i tak w kółko. Niezależnie od tego jak zagra i ile (krytykowano go nawet jako zmiennika, który wszedł na 10 minut).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.11.2012 o godz. 01:58.
|