s1mone napisał(a):

Ty już chyba totalnie odleciałeś i śmigasz sobie tam w przestworzach. Jestem pewien, że jesteś Legionistą albo z drugiej strony błoń w przebraniu bo takich bredni żaden Wiślak po oglądnięciu dzisiejszego meczu by nie napisał. Nawet tak wielki pesymista jak Wolfy.
|
Wg milosza jestem z Kałuży więc zdecydujcie się. Jeśli ktoś miał zgarnąć w tym meczu 3 punkty to należały sie je Koronie. Za wiarę i chęci pomimo gry nawet 9 na 11. Nawet wtedy potrafili zagrażać bramce Wisły. Wiśle za całokształt w drugiej połowie nie należał się nawet punkt...