Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60708
Stary 12.11.2012, 01:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ty już chyba totalnie odleciałeś i śmigasz sobie tam w przestworzach.
Z tematu meczowego:

s1mone napisał(a):
W zasadzie szlag mnie trafia bo ten mecz był po prostu nie do zremisowania, ale jednak naszym asom się to udało. Parę spapranych dogodnych okazji, frajerstwo i sranie w gacie, że Korona jeszcze może wyrównać, do tego ślepy sędzia i pozamiatane.
Graliśmy przez większość meczu z przewagą jednego zawodnika, przez siedem minut - z dwóch, ale jakimś cudem to sędzia przeszkodził nam w wywiezieniu trzech punktów.

Będę szczery - według mnie oboje macie zerowy kontakt z rzeczywistością, znajdujecie się po prostu na przeciwnych biegunach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.11.2012 o godz. 01:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując