s1mone napisał(a):

|
Ty już chyba totalnie odleciałeś i śmigasz sobie tam w przestworzach.
|
Z tematu meczowego:
s1mone napisał(a):
|
W zasadzie szlag mnie trafia bo ten mecz był po prostu nie do zremisowania, ale jednak naszym asom się to udało. Parę spapranych dogodnych okazji, frajerstwo i sranie w gacie, że Korona jeszcze może wyrównać, do tego ślepy sędzia i pozamiatane.
|
Graliśmy przez większość meczu z przewagą jednego zawodnika, przez siedem minut - z dwóch, ale jakimś cudem to sędzia przeszkodził nam w wywiezieniu trzech punktów.
Będę szczery - według mnie oboje macie zerowy kontakt z rzeczywistością, znajdujecie się po prostu na przeciwnych biegunach.