Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60707
Stary 12.11.2012, 01:09
Ahahahahahahaa, no i przyszedł TheChris zaklinacz rzeczywistości i pozamiatał.

Tak Korona zasłużyła na zwycięstwo.

Ty już chyba totalnie odleciałeś i śmigasz sobie tam w przestworzach. Jestem pewien, że jesteś Legionistą albo z drugiej strony błoń w przebraniu bo takich bredni żaden Wiślak po oglądnięciu dzisiejszego meczu by nie napisał. Nawet tak wielki pesymista jak Wolfy.

Sio za miedzę.
Odpowiedz cytując