|
Ahahahahahahaa, no i przyszedł TheChris zaklinacz rzeczywistości i pozamiatał.
Tak Korona zasłużyła na zwycięstwo.
Ty już chyba totalnie odleciałeś i śmigasz sobie tam w przestworzach. Jestem pewien, że jesteś Legionistą albo z drugiej strony błoń w przebraniu bo takich bredni żaden Wiślak po oglądnięciu dzisiejszego meczu by nie napisał. Nawet tak wielki pesymista jak Wolfy.
Sio za miedzę.
|