|
Wiesz ciężko w 1 poście opowiedzieć mecz. Ale jak przeciwnik leży na łopatkach, a my zamiast go dobić kładziemy się na murawie i czekamy aż zjedzą nas mrówki to jednak jest frajerstwo.
Możesz wierzyć lub nie ale Korona była przeraźliwie słaba w tym meczu.
|