Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60705
Stary 12.11.2012, 00:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ runda powoli dobiega końca, krótkie podsumowanie letnich transferów:
Heh, jeszcze jest Pirlo z Krakowa, Damian Buras.
Bednarz walczył o każdą złotówkę, żeby na jego transferze zarobić a chłopak nawet nie trenuje z I zespołem.

edit: Głowacki Arkadiusz. Pograł trochę i ma spokój na kilka miesięcy. Nie wspominając już o tym, że jego gra wygląda gorzej niż Kew Jaliensa za jego najgorszych występów. Gdyby Holender doznał kontuzji wykluczającej go z gry do końca rundy to jechany byłby równo przez wszystkich.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
poza tym

skoro Wisła grała lepiej 11 na 11 to moze jednak 9 na 9 by nam się lepiej grało ?
Ahaha. Piszesz na serio? Bo jak sobie czytuję Twoje posty to śmiem podejrzewać, że tak...
Ostatnio edytowane przez muerte : 12.11.2012 o godz. 00:51.
Odpowiedz cytując