wolfy napisał(a):

|
Ponieważ runda powoli dobiega końca, krótkie podsumowanie letnich transferów:
|
Heh, jeszcze jest Pirlo z Krakowa, Damian Buras.
Bednarz walczył o każdą złotówkę, żeby na jego transferze zarobić a chłopak nawet nie trenuje z I zespołem.
edit: Głowacki Arkadiusz. Pograł trochę i ma spokój na kilka miesięcy. Nie wspominając już o tym, że jego gra wygląda gorzej niż Kew Jaliensa za jego najgorszych występów. Gdyby Holender doznał kontuzji wykluczającej go z gry do końca rundy to jechany byłby równo przez wszystkich.
Karherop napisał(a):

poza tym
skoro Wisła grała lepiej 11 na 11 to moze jednak 9 na 9 by nam się lepiej grało ?
|
Ahaha. Piszesz na serio? Bo jak sobie czytuję Twoje posty to śmiem podejrzewać, że tak...