lazy napisał(a):

To oglądnij powtórkę. Zobaczysz naszego wspaniałego trenera w akcji. Ściągał jak za szelki Boguskiego i Chrapka.
No i Sikorski w formie. Podobno nawet wybiegł na 2 połowę.
|
Jestem zadowolony z wyniku, a Ty chcesz żebym to sobie psuł oglądaniem meczu...
Grali gorzej niż z Polonią? Gorzej niż z Podbeskidziem? Gorzej niż z Amicą?
Czy może po prostu - zagrali jak zawsze?