Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 12.11.2012, 00:40
lazy napisał(a):Wyświetl post
To oglądnij powtórkę. Zobaczysz naszego wspaniałego trenera w akcji. Ściągał jak za szelki Boguskiego i Chrapka.
No i Sikorski w formie. Podobno nawet wybiegł na 2 połowę.
Jestem zadowolony z wyniku, a Ty chcesz żebym to sobie psuł oglądaniem meczu...
Grali gorzej niż z Polonią? Gorzej niż z Podbeskidziem? Gorzej niż z Amicą?
Czy może po prostu - zagrali jak zawsze?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując