Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60703
Stary 12.11.2012, 00:18
Ponieważ runda powoli dobiega końca, krótkie podsumowanie letnich transferów:
  • Frederisken - najgorszy lewy obrońca Ekstraklasy?
  • Sikorski - najgorszy napastnik(?) Ekstraklasy?
  • Quioto - największy idiota Ekstraklasy*?
  • Miśkiewicz - wieloletnie doświadczenia w siedzeniu na lawie nie poszły na marne...

Podsumowanie: Bednarz zaskoczył nawet mnie.


______________________________________
*) Wybaczcie, ale trudno oceniać go pod jakimkolwiek innym kątem, skoro przegrywa walkę o miejsce w składzie z Sikorskim. Nie kupuję tezy, że Kulawik jest rasistą lub idiotą...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.11.2012 o godz. 00:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując