Wyświetl pojedynczy post
seyab
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 11.11.2012, 23:23
riv napisał(a):Wyświetl post
Jedyna szansa na odbicie się od dna to rozgonienie tego całego towarzystwa, oprócz może wymienionych wyjątków (chwała Valckxowi za tak skonstruowane kontrakty, że problem pozbywania się gwiazdorków rozwiąże się sam po sezonie), sprzedać Meliksona za ten nędzny milion czy półtorej (o ile ktoś wogóle tyle da) i budować od nowa. Jak Widzew. Bez Bednarza, który sprowadza szrot, bez zagranicznych 'gwiazd' z królem strzelców w Bułgarii czy gry w reprezentacji Holandii w CV i na wysokim kontrakcie, których sprowadzał Stan. Z piłkarzy na dorobku, głodnych gry nie pieniędzy. Inaczej raczej wcześniej niż później skończymy niemiło przygodę z Ekstraklasą...no chyba, że Cupiał sypnie kasą. Ale na to się nie zanosi.
To są teraz marzenia. Kto tych piłkarzy na dorobku i głodnych gry ma znaleźć? A jak znajdzie to czym przekonać do gry w Wiśle? Cała otoczka wokół drużyny prysła, a oglądając dzisiejszy mecz można stwierdzić, że będzie jeszcze gorzej.
Odpowiedz cytując