Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 11.11.2012, 22:35
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Rozgonić całe towarzystwo na czele z Kulawikiem. Czas na jakiegoś trenera, który już coś zrobił w swoim życiu, który wywali 3/4 tej ekipy ibędzie miał pieniądze na nowych bo ziemia jest spalona. Z Lechem był szczyt dna dziś to już nawet słów brak. 11 na 7 byśmy tego nie wygrali
Mistrzu, weź się pierdyknij w czapę...
Kolejnego trenera chcesz zmieniać!? JUŻ?!
Wbijcie sobie wreszcie do łbów, że drużyna jest słaba i zdemoralizowana przez Łysego Wariata.

A co od meczu - zejdźcie na ziemię. Przed ostatnim gwizdkiem punkt większość brałaby w ciemno, a po nagle wielkie zdziwienie, że nie ma skuteczności i są karykaturalne błędy w obronie. No, są, od ponad roku, a tu wszyscy wiecznie zaskoczeni!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując