|
Nie miałem okazji oglądać meczu , wystarczy mi wynik i przebieg całego spotkania można się było domyślić.
Ktoś z tym musi zrobić porządek , mam nadzieję że w zimie w klubie będzie trzęsienie ziemi . Niech się dzieje wola nieba.
PS. Jedyne co mnie interesuje to czy faktycznie Szewczyk wyleciał sprawiedliwie z boiska , podobno 2 faulu jednak wcale nie było ?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2012 o godz. 22:14.
|