Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 11.11.2012, 21:38
Mimo że zawsze staram się znaleźć w tym wszystkim jakiś pozytyw to dziś Wisła osiągnęła szczyt kompromitacji,starałem się wierzyć że w końcu coś drgnie,że Wisła się obudzi ale wszelkie wątpliwości zostały rozwiane,to już nie jest przypadek,niespodzianka czy chwilowy spadek formy,w głowie kibica Wisły same pytania

Wszystko w rękach pana Cupiała,albo coś zrobi i Wisła wróci albo nadal będzie wierzył w ,,cudowny plan Jacka Bednarza"

Bednarz się bawi my płaczemy,ktoś powie to wina grajków bo nie grają na 100%,a może my mamy 5 piłkarzy i 6 kopaczy?

Pytań jest wiele ale nie ma odpowiedzi,oby ten co Wielką Wisłe zbudował nie zrobił jej niezamierzonego pogrzebu
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 11.11.2012 o godz. 21:41.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując