0 22 napisał(a):

Wiesz, że z boku to wygląda tak, że jedyne co Ci zostało to ekscytacja czy Legia będzie pierwsza czy trzecia? I to już kolejny rok.
|
W sumie to tak trzeźwym okiem patrząc, to i dla Was to uczucie nie jest jakoś szczególnie obce. Bo od mistrzowskiego sezonu 2006 tylko może z dwa razy do końca realnie biliście się o mistrza, a tak to odpadaliście z walki najpóźniej wczesną wiosną.
Złośliwie rzekł...