El'kabat napisał(a):

Jedyny plus tego meczu to 4 żółtko freda i na pewno ze Śląskiem naszego asa nie ujrzymy.
Szkoda słów jakie to są pajace,9na11 dajemy się stłamsić Koronie zamiast spokojnie ich wypunktować.
Sens dzisiejszych zmian to chyba tylko sam Kulawik zna,wprowadzać Sobola za Sikorskiego?
Jak w kolejnym meczu będzie to wyglądało tak samo to pozostaje nam chyba faktycznie tylko wbić na trening tych oszołomów i uświadomić ich w jakim klubie grają.
|
Kiedy on zgarnął te 4 kartki?
Wilk nie zagra to jest pewne, ale Frederiksen pierwsze słyszę.