Pan Jotka napisał(a):

Ty chlopie wiesz co mowisz? Ze facet jest winny ze jak gramy w przewadze to zakladamy pulapki offside'owe "brawa" za inteligencje dla tych oc w przewadze graja na offsidy!
|
Według mnie to my pułapki ofsajdowej nie robiliśmy. Po raz kolejny d.py dali nasi defensywni pomocnicy Wilk z Sobolewskim, którzy zrobili taką dziurę w środku że Bunoza musiał wyjść do przodu i zrobiła się luka na prostopadłą piłkę..
Powtarzam największy problem tej drużyny to żenująca druga linia ze środkiem włącznie a może nawet przede wszystkim.