Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60700
Stary 11.11.2012, 20:54
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ty chlopie wiesz co mowisz? Ze facet jest winny ze jak gramy w przewadze to zakladamy pulapki offside'owe "brawa" za inteligencje dla tych oc w przewadze graja na offsidy!
Według mnie to my pułapki ofsajdowej nie robiliśmy. Po raz kolejny d.py dali nasi defensywni pomocnicy Wilk z Sobolewskim, którzy zrobili taką dziurę w środku że Bunoza musiał wyjść do przodu i zrobiła się luka na prostopadłą piłkę..

Powtarzam największy problem tej drużyny to żenująca druga linia ze środkiem włącznie a może nawet przede wszystkim.
Odpowiedz cytując