Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 11.11.2012, 20:42
Po strzeleniu gola nasi gwiazdorzy uznali już że mecz wygrali. Gdy grali z przewagą dwóch zupełnie mieli wyj..ne na mecz. Wisła to teraz jest drużyna która będzie wygrywała gdy piłkarze będą dawać z siebie 100% . Ale my mamy gwiazdy które mają w głowie że trzeba biegać i walczyć tylko z Legią Lechem i w pucharach a te czasy się skończyły


Nie pamiętam kiedy tak się wstydziłem za Wisłę jak dziś
Odpowiedz cytując