Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 11.11.2012, 20:12
Teraz płaczecie, a po meczach śpiewacie im i klaszczecie. Zamiast śpiewać im "Czy wygrywasz, czy nie..." trzeba sobie zadać pytanie, komu to śpiewacie ? Słowo "kocham" odnosi się do klubu a nie tych frajerów. A oni myślą, że to ich kochacie, nawet jak za chwilę spuszczą nas do II ligi.
Odpowiedz cytując