Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 11.11.2012, 19:53
To co wyczyniają te wkłady to się w pale ....a mać nie mieści. Dwóch więcej, DWÓCH i tak dostać w cipę. Wszyscy, może poza Chrapkiem, Boguskim, Bunozą i Chavezem nadają się na wyjeb, inaczej tego określić nie można. Co za patałachy. A Jasio F. to najgorszy, NAJGORSZY zawodnik w historii Wisły Cupiała. Lantame Ouadja, Beto, Edno, Brasilia, Vlastimil Vidlicka, każdy z nich był lepszy. Jak tego można było nie wygrać? Jakim cudem?

ZERO CHARAKTERU.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując