|
IDIOCI jak można tak grać , panie Kulawik czy pan ma wpływ na tą zasrana drużynę.Grając w przewadze zamiast atakować i trzymać Koronę w polu karnym to debile wycofują pod swoją bramkę ściągają Koronę i tracą piłkę.Nakręcali ich i pokazywali im że mają szanse .45 lat kibicuję WIŚLE i wstyd mi dzisiaj przed żoną i córką za swoje zachowanie przed telewizorem.Dostałem Białej Gorączki jak patrzyłem na grę najlepszej drużyny w Polsce w XXI wieku .ZASRANI PIŁKARZYKI, ZHAŃBILIŚCIE BARWY WISŁY SWOJA GRĄ.
|