Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.11.2012, 19:41
Jedynie co potrafi Kulawik, to pokazywać "grać spokojnie". Tak też grali w drugiej połowie-zero agresji, prawie wszystkie piłki stykowe przegrywali. Co Tomasz Kulawik zrobił im w przerwie? Zrobił im lewatywę mózgów? Takie zakończenie było niestety do przewidzenia, bo już z Widzewem byli tego blisko. Ta drużyna to jakaś totalna popierdułka.
Odpowiedz cytując