thechris napisał(a):

|
Mylisz się. Jaliens gra jak grał. Pozostali grają na poziomie I-ligowym więc Jaliens, grający na poziomie dolnych rejonów Ekstraklasy po prostu się wyróżnia. A dzisiaj to przez niego łysy z Korony strzelił gola. Holender złamał linię i nie było spalonego.
|
Ty chlopie wiesz co mowisz? Ze facet jest winny ze jak gramy w przewadze to zakladamy pulapki offside'owe

"brawa" za inteligencje dla tych oc w przewadze graja na offsidy!