Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60698
Stary 11.11.2012, 19:40
thechris napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się. Jaliens gra jak grał. Pozostali grają na poziomie I-ligowym więc Jaliens, grający na poziomie dolnych rejonów Ekstraklasy po prostu się wyróżnia. A dzisiaj to przez niego łysy z Korony strzelił gola. Holender złamał linię i nie było spalonego.
Ty chlopie wiesz co mowisz? Ze facet jest winny ze jak gramy w przewadze to zakladamy pulapki offside'owe "brawa" za inteligencje dla tych oc w przewadze graja na offsidy!
Odpowiedz cytując