dulli78 napisał(a):

|
Oczywiście, że doskonale pasuje. Natomiast co do samego SV zamiast kontraktować drogich i kiepskich emerytów miał możliwość skorzystania z usług Clebera, który oferował swoją pomoc Wiśle w sprowadzaniu młodych, tanich i perspektywicznych zawodników z Brazylii. Co do transferów Polaków np. z niższych lig Valckx i Maaskant mieli jedną odpowiedź, że Polacy są zbyt drodzy bo Widzew za Robaka krzyknął około 1 mln euro
|
Zmierzam do tego, że celem z nadania Cupiała nie było zbieranie narybku, tylko błyskawiczny awans do LM. Czas na młodych i perspektywicznych piłkarzy miał przyjść potem.