Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 11.11.2012, 19:37
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie taki mecz z przed roku, dwóch z Legią u siebie frajersko zremisowany gdy grając chyba 40' z przewagą jednego a z 20' z przewagą dwóch nie potrafiliśmy okazji sobie stworzyć?

Widać nic się nie zmienilo.
To z wiosny tego roku...
Odpowiedz cytując