|
Senior Member
Offline
|
#131

11.11.2012, 19:37
|
iiYama napisał(a): 
Pamiętacie taki mecz z przed roku, dwóch z Legią u siebie frajersko zremisowany gdy grając chyba 40' z przewagą jednego a z 20' z przewagą dwóch nie potrafiliśmy okazji sobie stworzyć?
Widać nic się nie zmienilo.
|
To z wiosny tego roku...
|
|