Blaszczu16 napisał(a):

|
Warto odnotować, że kolejny raz zawalił Fredriksen. Wiem, wiem, zawodnicy ofensywni partaczyli jak tylko mogli, ale Korzyma odpuścił Jan "Drewienko" Fredriksen. Dawno tak żałosnego piłkarza nie widziałem.
|
Zawalił, nie zawalił.
Jest o połowę tańszy niż Paljić.

A więc z punktu widzenia łysego dwa razy lepszy
Cytat:
|
Jeżeli Panu Cupiałowi zależy jeszcze na Wiśle
|
Raczej nie zależy.