Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 11.11.2012, 19:35
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Warto odnotować, że kolejny raz zawalił Fredriksen. Wiem, wiem, zawodnicy ofensywni partaczyli jak tylko mogli, ale Korzyma odpuścił Jan "Drewienko" Fredriksen. Dawno tak żałosnego piłkarza nie widziałem.
Zawalił, nie zawalił.

Jest o połowę tańszy niż Paljić.
A więc z punktu widzenia łysego dwa razy lepszy

Cytat:
Jeżeli Panu Cupiałowi zależy jeszcze na Wiśle
Raczej nie zależy.
Odpowiedz cytując